VERÉBTÁBOR 2023.

Iskolánk 9. osztályos tanulói 2023.08.21-22.-én verébtáborban vették részt Tokajban. Diákjaink számára felejthetetlen két nap számos programot nyújtott. Részt vettünk hajókiránduláson a Bodrogon és a Tiszán, mely során megismerkedtünk Tokaj történelmével.

Ebéd után a Tokaji Lepke- és ásvány múzeumba látogattunk, ahol lehetőség volt lepke, sáska fotózásra, teknősök etetésére. Majd megcsodálhattuk Tokaj panorámáját a kilátóból, rövid pihenés után ismerkedési játékok következtek.

A napot belvárosi sétával és Tokaji Görögkatolikus templom látogatással zártuk, ahol Sivadó László atya ima órát tartott számunkra.

A táborban a diákokat osztályfőnökük Farkasné Bihari Angéla és osztályfőnök helyettes Márkus Zoltán tanár úr illetve Sivadó László Atya kísérte el.

Reméljük a gyerekek jól érezték magukat és kellemes élményekkel tértek haza.