Tanévzáró 2024.

Iskolánkban 2024. június 21-én pénteken 10 órától tanévzáró liturgia és iskolai ünnepség keretein belül búcsúztunk a 2023/2024-es tanévtől. Sivadó László lelki vezetőnk megfontolandó tanácsai után Seszták Ilona igazgatónő foglalta össze a tanév eseményeit, majd adta át a jutalomkönyveket iskolánk kiemelkedő tanulóinak. Az eseményt színesítette Márkus Napsugár és Kató Lili 9.a osztályos tanulók szavalata, illetve Brahms 5. magyar tánca, mely a nyár hangulatát idézte. A tanulók az ünnepség végeztével az osztálytermeikben vehették át bizonyítványaikat az osztályfőnökeiktől, hogy ezzel hivatalosan is megkezdődhessen a vakáció.
Az ünnepségen az alábbi tanulóink részesültek jutalomkönyvben:
BÓDI CINTIA
9.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesül.

MÁRKUS NAPSUGÁR
9.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért és példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesül.

KASELLÁK PANNA

MÁNC VALTER
ILOSVAI ZSÓFIA

LAZÓK LILIÁNA
10.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért és kiemelkedő versenyeredményéért nevelőtestületi dicséretben részesül.

SZŐKE FANNI

MÓDIS PANNA
10.A osztályos tanuló
Jeles tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért és példamutató magatartásáért dicséretben részesül.

HAGYMÁSI MÁRK

KULCSÁR MILÁN

LECO MÁRK

KORMÁNY LÁSZLÓ

MIKÓ EMESE
11.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért dicséretben részesül.

NAGY FANNI ANNA

VADAS TEODÓRA
11.A OSZTÁLYOS TANULÓ
Kitűnő tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért és példamutató magatartásáért dicséretben részesül.

OROSZ NIKOLETTA

SZABÓ TIFANI
11.B osztályos tanuló

KÓNYA JÁZMIN
11.B osztályos tanuló
Jeles tanulmányi munkájáért és közösségi munkájáért dicséretben részesül.