Tanévzáró 2023.

Iskolánkban 2023. június 16-án 11 órai kezdettel ünnepi Szent Liturgiával, majd tanévzáró ünnepséggel búcsúztattuk a
2022 /2023-as tanévet. Az ünnepség során iskolánk kiemelkedő tanulói kapták meg elismerő okleveleiket és a jutalomkönyveket.
Ilosvai Zsófia 9.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért és példamutató hitbeli tevékenységéért nevelőtestületi dicséretben részesül.
Lazók Liliána 9.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért, példamutató hitbeli tevékenységéért és kiemelkedő versenyeredményéért nevelőtestületi dicséretben részesül.
Szőke Fanni 9.A osztályos tanuló
Módis Panna 9.A osztályos tanuló
Jeles tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért, és példamutató hitbeli tevékenységéért dicséretben részesül.
Hagymási Márk 9.A osztályos tanuló
Jeles tanulmányi munkájáért dicséretben részesül.
Nagy Fanni Anna 10.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért, példamutató magatartásáért és kiemelkedő versenyeredményéért nevelőtestületi dicséretben részesül.
Kormány László 10.A osztályos tanuló
Kitűnő tanulmányi munkájáért és példamutató magatartásáért nevelőtestületi dicséretben részesül.
Orosz Nikoletta 10.A osztályos tanuló
Szabó Tifani 10.B osztályos tanuló
Jeles tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért és példamutató hitbeli tevékenységéért dicséretben részesül.
Homoki Rebeka 10.B osztályos tanuló
Példamutató hitbeli tevékenységéért dicséretben részesül.
Csóka Eszter Edina 11.A osztályos tanuló
Bukovenszki Hanna 11.A osztályos tanuló
Jeles tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért és példamutató magatartásáért dicséretben részesül.
Petrovánszki Nóra 11.A osztályos tanuló
Jeles tanulmányi munkájáért, közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért és kiemelkedő versenyeredményéért dicséretben részesül.
Sánta Szabolcs Roland 11.A osztályos tanuló
Zsalutkó Veronika 11.A osztályos tanuló

Gratulálunk a díjazottaknak és köszönjük, hogy jó példával jártok diáktársaitok előtt! A bizonyítványok átvételére az osztálytermekben került sor. Kellemes nyarat kívánunk az idei év jelmondatával!
„Légy példa a hívők számára beszédben, viselkedésben, szeretetben, hitben és tiszta életben” (1Tim 4,12).