Tanévzáró ünnepség 2022.

Június 15-én tartottuk iskolánkban a tanévzáró Szent Liturgiát és a tanévzáró ünnepséget. Itt adhattuk át azt a díszoklevelet, amelyben Szabóné Sándor Gabriella gimnáziumunk magyar nyelv és irodalom szakos tanára püspöki dicséretben részesült.
A 2021/22-es tanévben nyújtott kiemelkedő teljesítményéért a következő tanulók kaptak oklevelet és jutalomkönyvet:
– Kitűnő tanulmányi munkájáért nevelőtestületi dicséretben részesült: Balogh Kiara 11.a, Ignácz Vanda 11.a, Ádám Tibor 11.a, Csóka Eszter Edina 10.a, Szabó Tifani 9.b, Nagy Fanni Anna 9.a.
– Jeles tanulmányi munkájáért dicséretben részesült: Bódi Ivett 11.a, Kéninger Sára 11.a, Szolyka Levente 11.a, Bukovenszki Hanna 10.b, Sánta Szabolcs Roland 10.a.
– Közösségi munkájáért és kiemelkedő versenyeredményéért dicséretben részesült: Korpás László 10.a
A jutalmak után a bizonyítványosztás következett az osztálytermekben.
Gratulálunk minden díjazottnak!