Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium

Ünnepélyes díjátadás „Számítasz”

November 22-én került sor arra a díjátadó ünnepségre, amelyen a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia és a Katolikus Pedagógiai Intézet népszámláláshoz kapcsolódó pályázatának nyerteseit díjazták. Mivel gimnáziumunk csapata az országos 3. helyen végzett, ezért ők is hivatalosak voltak Budapestre, az MKPK székházába. A díjakat Veres András, az MKPK elnöke adta át. A csapat tagjai: Ignácz Vanda (12.a), Gulyás Patrik (12.a), Halhóber Máté (12.a). Támogató tanár: Hepp Szabolcs
A díjátadásról az alábbi linken olvasható hosszabb beszámoló:

https://www.magyarkurir.hu/hirek/hitvallasok-videospotban-diakok-nepszamlalassal-kapcsolatos-palyazatait-ismertek-el?fbclid=IwAR3MCSXfD2D9IFrLz6gPdjUloWpVVkMrPetSpoKJmxJ_VYcEI10AK2Pu53U